CHs "z Lipé Moravia" Markéta Matoušková  tel. 606 70 99 88  email: zlipe@volny.cz

 

Nabízíme k prodeji /For sale

Fantto z Lipé Moravia   Gamma Ray z Lipé Moravia

Fantto je devítiměsíční syn mladého a úspěšného psa Williho v. Kuckucksland, který se v roce 2014 stal vítěm třídy mladých (SG1 BSZS´14). O rok poz ději získl špičkové umístění  V3 BSZS´15 a VA2 na italském Siegeru.
Willy je symen Opuse v. Radhaus a Milly v Kuckucksland dcery světové vítězky Belly v. Kuckucksland.
Matka Fantta, Naila v. Melanchthon, je dcerou světové vicevítězky VA2 Nathalie v. Alcudia (dcera VA1 Obera v. Bad Boll) a VA Etta a. Wattenscheid.
Fantto je kontaktní pes, se zájmem o obranu a aport, zvyklý na psy a děti. Je temperamentním psem, který tuto předost projevuje i v pohybu.

******************************************************************************
Fantto is 9 months old son of young and succesful male Willy v. Kuckucksland, who won in year 2014 the 12 to 18 months male class (SG1 BSZS´14). One year later he gained again excellent ranking at the BSZS´15 - V3 and later that year VA2 at the italian Siegershow.  Willy is a son of Opus v. Radhaus and Milla v. Kuckucksland - daughter of word siegerin Bella v. Kuckucksland.
Mother of Fantto, Naila v. Melanchthon, is daughter of word vicesiegerin VA2 Nathalie v. Alcudia (daugter of VA1 Ober v. Bad Boll) and V Etto a. Wattenscheid.
Fantto is contactfull male who is interested in playing with ball and in protection work. He is used to other dogs and to childern. He is very temperamentfull male who shows this also in movement.

Gamma Ray je 5-ti měsíční fenka ze spojení Yriss z Lipé Moravia a Pepe v. Kuckucksland.
Pepe Kuckucksland je synem Fulze di Zenevredo, německého velice úspěšného chovného psa, světového vítěze VA1 a světové vítězky VA1  Belly v. Kuckucksland.
Yriss z Lipé Moravia, matka této feny,  je výrazá oboranářka a aportérka, úspěšně splnila podmínky chovnosti německého SV (IPO1, V (SV), angekört). Yriss je vnučkou  A2 Nathalie v. Alcudia a VA3 Zary von der Zenteiche. Gamma Ray je kontaktí fena se zájmem o aport, zvyklá na děti a ostatní psy.

******************************************************************************
Gamma Ray is 5 months old female a daughter of Yriss z Lipé Moravia a Pepe v. Kuckucksland. Pepe v. Kuckucksland is  son of Fulz di Zenevredo, german very sucessful german male, word sieger and word siegerin Bella v. Kuckucksland.
Mother of Gamma is Yriss z Lipé Moravia, female with shrong protection and interest in playing with ball, she has sucessfully passed german breeing requirements ((IPO1, V (SV), angekört). Yriss is granddaughter of VA2 Nathalie v. Alcudia and VA3 Zara von der Zenteiche. Gamma is contactfull female interested in playing with ball,  used to other dogs and to childern.

                

 

Pepe v. Kuckucksland Fulz di Zenevredo Furbo degli Achei
Jemy di Zinevredo
Bella v. Kuckucksland Vegas du Haut Mansard
Zora v. Ochsentor
Yriss z Lipé Moravia Momo v.d. Zenteiche Tyson v. Köttersbusch
Zara v.d. Zenteiche
Shakira v. Alcudia Wegas v. Fichtenschlag
Nathalie v. Alcudia